Úvod » Kalendář akcí » RETRO VÝSTAVA SVATEBNÍCH ŠATŮ

RETRO VÝSTAVA SVATEBNÍCH ŠATŮ

RETRO VÝSTAVA SVATEBNÍCH ŠATŮ

Horkým hitem současných svateb je styl vintage nebo retro. Pokud ovšem neporadí odborník, může být oblečení snoubenců a svatebčanů velmi nesourodé a nepůsobí dobře. Je vhodné doladit celou svatbu do jednotného stylu od šatů, květin, výzdoby až po hudbu.

Nevíte si rady, jak uspořádat retro svatbu? Přijďte se inspirovat naší výstavou Šaty pro nevěstu v dobách minulých. V zámecké expozici budou nainstalovány svatební šaty ze soukromé sbírky paní Adrieny Tužilové. Během prohlídky zámku zhlédnete velké množství svatebních modelů, fotografií, svatebního porcelánu a oznámení.

Nepřipravujete svatbu? Nevadí, navštivte zámek a zavzpomínejte společně s námi na svatbu vlastní.

Rezervace

Rezervační systém kinský dal borgo Připravili jsme pro Vás rezervační systém, ve kterém si můžete rezervovat vstupy na jednotlivé termíny pravidelných i mimořádných akcí, pořádané na zámku Karlova Koruna a hradě Kost.

Novinky

Děti na zámku vítány!

Děti na zámku  vítány!

Dětský koutek  - pohádková cesta - živé stavby - šaty pro princezny

Opravy zámku

Opravy zámku

V roce 2015 jsme zahájili postupné sanování zámecké budovy. Každý rok opravujeme část zámku, abychom zabránili dalšímu zatékání a vlhnutí stavby. Omlouváme se za případná nedopatření způsobené opravnými pracemi.

 

Veškeré služby zámku zůstanou zachovány!

Vyhledávání
 

© 2013-2017, Kinský dal Borgo, a. s. - Oficiální stránky kulturních památek společnosti Kinský dal Borgo, a. s.

Realizace a SEO: LOTOFIDEA s.r.o.