Úvod » Kalendář akcí » ŠLECHTICKÁ SÍDLA V SOUZNĚNÍ IN CONCERTA

ŠLECHTICKÁ SÍDLA V SOUZNĚNÍ IN CONCERTA

ŠLECHTICKÁ SÍDLA V SOUZNĚNÍ IN CONCERTA

19.00 - setkání s majiteli zámku

19.15 - degustace vín

19.45- IN CONCERTO

21.00 - večerní prohlídka zámku

Smyslem  tohoto projektu je zdůraznit význam historických objektů a seznámit  veřejnost s tím, že kulturní objekty v ČR jsou významnou součástí evropské historie a zároveň představit lidi, kteří jsou s nimi historicky spjaty a snaží se je zpřístupňovat a udržovat pro další generace.  

 Jiří Škorpík a David Uličník.

V jejich podání zažijete opravdové multižánrové hody. Jejich srdečné a vřelé vystoupení nabízí široký repertoár, opravdových hudebních skvostů. Za jediný večer si tak můžete vychutnat známé árie z pera italských autorů, poslechnout si písně Leoše Janáčka v podání úžasného tenora Davida Uličníka, prožít zpěvné písně z dílny významného hudebního skladatele a aranžéra Jiřího Škorpíka, včetně árií z muzikálu Antoianetta královna Francie a v neposlední řadě užít si známé písně Karla Gotta, Karla Svobody, Waldemara Matušku a další hity české populární hudby.

 

Rezervace

Rezervační systém kinský dal borgo Připravili jsme pro Vás rezervační systém, ve kterém si můžete rezervovat vstupy na jednotlivé termíny pravidelných i mimořádných akcí, pořádané na zámku Karlova Koruna a hradě Kost.

Novinky

NOVÁ Pohádková cesta zámeckým parkem

NOVÁ Pohádková cesta zámeckým parkem

NOVÁ Pohádková cesta zámeckým parkem je zpřístupněna!

 

Děti na zámku vítány!

Děti na zámku  vítány!

Dětský koutek  - pohádková cesta - živé stavby - šaty pro princezny

Opravy zámku

Opravy zámku

V roce 2015 jsme zahájili postupné sanování zámecké budovy. Každý rok opravujeme část zámku, abychom zabránili dalšímu zatékání a vlhnutí stavby. Omlouváme se za případná nedopatření způsobené opravnými pracemi.

 

Veškeré služby zámku zůstanou zachovány!

Vyhledávání
 

© 2013-2018, Kinský dal Borgo, a. s. - Oficiální stránky kulturních památek společnosti Kinský dal Borgo, a. s.

Realizace a SEO: CCN PLUS s.r.o.