Vyfoťte se u našeho zámku a hrajte o pobyt na památce!
Zámek Karlova Koruna je součástí letošní mezinárodní fotosoutěže „Hrady a zámky nás spojují II.“, která propojuje krásy historických památek v českém a polském pohraničí.
Do soutěže je zapojena i druhá památka rodiny Kinský dal Borgo – hrad Kost (kde navíc získáte slevu na prohlídku, pokud na pokladně předložíte vstupenku ze zámku Karlova Koruna – více zde).
Jak soutěž funguje?
Stačí navštívit dva památkové objekty – jeden v České republice a jeden v Polsku – a pořídit dvě fotografie:
-
každou před jinou památkou,
-
na obou musí být vidět samotný soutěžící.
Soutěžní fotografie se následně nahrávají na web organizátora, kde probíhá hlasování veřejnosti. Soutěžící s nejvíce hlasy získají ceny – a pět nejlepších navíc čeká hlavní výhra: pobyt na zámku nebo hradě v Česku či Polsku.
Proč začít právě u nás?
Zámek Karlova Koruna je ideálním startem – nejenže je velmi fotogenický, navíc se po návštěvě můžete osvěžit v zámecké kavárně, projít se parkem a načerpat inspiraci pro druhou fotku – tentokrát u našich polských sousedů.
Vše o soutěži, pravidla i formulář pro nahrání fotek najdete na stránkách Evropské stezky hradů a zámků.
Těšíme se na vaši návštěvu a soutěžní fotografie od nás!
